>

У матчі Ліги чемпіонів арбітр видалив із поля відразу двох гравців за святкування гола

Словенець Іван Кружляк був принциповим.

Крепен Дьятта в забеге за своим вторым "горчичником"

У рамках 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів в очному протистоянні в Стамбулі між "Галатасараєм" і "Брюгге" визначався потенційний учасник розіграшу Ліги Європи - нагадаємо, перші два місця в групі А заздалегідь застовпили за собою "Парі Сен-Жермен" і "Реал".

Протистояння на "Турк Телеком Арені" було, як і турецькі фанати, гарячим.

Відкрили рахунок господарі - на 11-й хвилині це зробив Адем Бююк.

У другому таймі турки віддали ініціативу супернику. Здавалося, тактика ешелонованої оборони принесе їм успіх.

Але на другій компенсованій хвилині сольний прохід Крепена Дьятта завершився більярдним ударом у нижню "лузу" воріт - 1:1.

Радості гравців "Брюгге" не було меж. І найактивнішим був саме сенегальський легіонер "чорно-синіх", який під час святкування зняв футболку, позабувши, що вже має в пасиві жовту картку.

Арбітр зі Словенії Іван Кружляк педантично нагородив його "гірчичником" і видалив із поля.

Аналогічне покарання чекало і на Клінтона Мату, який під час того самого святкування на радощах завдав збитків стадіону - зламав кутовий прапорець. На той момент Мата також мав уже жовту картку й аналогічно вирушив відпочивати.

До фінального свистка гості відбивалися пару хвилин удев'ятьох.

Перед останнім туром "Брюгге" випереджає "Галатасарай" на 1 очко.