>

Фінал Кубка Лібертадорес нагадав легендарний фінал Ліги Чемпіонів-99 між "МанЮнайтед" і "Баварією"

"Фламенго" у драматичній боротьбі переміг "Рівер Плейт".

Фламенго
Фламенго
У столиці Перу Лімі на стадіоні "Монументаль" відбувся фінал американського аналога Ліги Чемпіонів - Кубка Лібертадорес.

Зустрічалися бразильський "Фламенго" і представник Аргентини – "Рівер Плейт".

Матч завершився перемогою бразильського клубу 2:1.

Кінцівка матчу в Лімі нагадала про феєричний фінал ЛЧ-99 між "МанЮнайтед" і "Баварією". Нагадаємо, програючи на "Ноу Камп" 0:1, "червоні дияволи", завдяки голам Тедді Шерінгема і Уле-Гуннар Сольскьяєра, забитими на останніх хвилинах матчу, виграли той фінал 2: 1.

Щось подібне сталося і в фіналі Кубка Лібертадорес.

Забитий на 14-й хвилині гравцем "Рівер Плейт" Рафаелем Борре гол був до 89-ї хвилини єдиним в матчі.

А потім настав зоряний час нападника міланського "Інтера" з голлівудським прізвищем Барбоза, що грає за бразильський клуб на правах оренди.

23-річний Габріель сповна виправдав своє прізвисько - "Габігол", оформивши дубль. Причому вирішальний гол Барбоза забив на 90 + 2 хвилині.

Габріель Барбоза
"Фламенго" через 38 років виграв другий Кубок Лібертадорес в своїй історії.

"Рівер Плейт" був близький до того, щоб виграти Копу другий рік поспіль, але "мільйонерам" не вистачило кількох хвилин для тріумфу.

У грудні "Фламенго" під керівництвом португальського тренера Жорже Жезуша зіграє на клубному чемпіонаті світу, де їх потенційним суперником буде "Ліверпуль".