>

"Шахтар" звів унічию матч із загребським "Динамо", забивши два голи в компенсований час

Результат поєдинку в Загребі - 3:3.

У четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" на виїзді провів матч із загребським "Динамо" (Хорватія).

Драматичний поєдинок на стадіоні "Максимір" у Загребі завершився рахунком 3:3. Два м'ячі "Шахтар" забив у доданий час.

"Гірники" відзначилися вже на 13-й хвилині. Жуніор Мораєс зробив простріл на Алана Патріка, який зблизька вразив ближній кут хорватів.

Уже на 25-й хвилині "Динамо" зрівняло рахунок. Петкович виграв верхову дуель у двох захисників "Шахтаря" і головою відправив м'яч у сітку.

На 74-й хвилині господарі поля залишилися в меншості: арбітр видалив хавбека Моро, який, маючи жовту картку, пішов у грубий підкат.

Через 5 хвилин арбітр зрівняв склади, вилучивши Марлоса за грубий підкат ззаду.

"Динамо" вийшло вперед на 83-й хвилині завдяки Іванушицу, який вийшов на заміну.

Третій м'яч у порожні ворота П'ятова забив Адемі на 89-й хвилині.

У доданий час, на 90 + 3 хвилині, Мораєс ударом головою влучив у кут воріт - 3:2.

Через три хвилини Тете з пенальті зрівняв рахунок - 3:3.

Нагадаємо, попередній поєдинок "Шахтаря" і "Динамо" (Загреб) завершився теж нічиєю - 2:2.