Автогонець Ф2 Антуан Юбер загинув унаслідок аварії на трасі в Спа

Антуан Юбер

Суботні перегони Формули-2 в Бельгії тривали лише два кола й не будуть закінчені. На виході з повороту "Червона вода" сталося масове зіткнення.

Першим контроль утратив Джуліано Алезі, потім у бар'єр врізався Антуан Юбер.

У машину Антуана Юбера, що стояла після удару об бар'єр, на високій швидкості врізався Хуан-Мануель Корреа. Машину Юбера розірвало навпіл, а автомобіль американця перекинувся.

Ще кілька автогонців, включаючи дебютанта Маріно Сато, також стали учасниками події. Після цього на трасі з'явилися червоні прапори, і пілоти відправилися в бокси.

Через 1,5 години після події FIA підтвердила, що Юбер помер від травм о 18:35 за місцевим часом. Корреа був доправлений до лікарні, він у стабільному стані.

22-річний Юбер був чинним чемпіоном серії GP3 і пілотом молодіжної програми Renault. У цьому сезоні Формули-2 він виграв двоє перегонів - у Монако та Ле-Кастелло, і після приїзду чемпіонату в Бельгію перебував на восьмому місці в заліку.

Антуан був сином французького ралліста Франсуа Юбера.