>

У матчі "Ліверпуль" - "Барселона" визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів (оновлено)

"Ліверпуль" розтрощив "Барселону".

На "Енфілді" відбувся поєдинок у відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, в якому "Ліверпуль" приймав "Барселону".

Зустріч завершилася перемогою господарів 4:0.

Для реанімації інтриги в двораундовому протистоянні "Ліверпулю" потрібен був швидкий гол.

І підопічні Юргена Клоппа виконали це завдання-мінімум. На 7-й хвилині після удару капітана команди Джордана Хендерсона першим на добиванні зіграв Дивок Оригі 1:0.

"Барселона" потрапила в складну психологічну ситуацію.

Однак до середини тайму гості заспокоїли гру. При цьому самі почали створювати небезпечні моменти біля воріт Аліссона. Своїми шансами не скористалися Ліонель Мессі, Філіппе Коутіньйо і Жорді Альба.

До перерви гол Оригі так і залишився єдиним у матчі.

У другому таймі до досягнення підопічних Ернесто Вальверде можна зарахувати те, що до другого пропущеного гола вони зуміли протриматися на одну хвилину довше, ніж у першій половині зустрічі - Джорджиніо Вейналдум забив гол на 53-й хвилині - 2:0.

А ще через 3 хвилини голландський легіонер "червоних" робить дубль і встановлює паритет за сумою двох матчів 3:0.

Від Вейналдума вирішив не відставати і Оригі, який на 79-й хвилині оформив свій дубль 4:0.

"Ліверпуль" стає першим фіналістом Ліги чемпіонів нинішнього сезону.

Завтра відбудеться другий півфінальний матч - в Амстердамі "Аякс" зустрінеться з "Тоттенгемом".

Нагадаємо, перший поєдинок у Лондоні виграв голландський клуб 1:0.