>

"Барселона" розтрощила "Севілью" в Кубку Іспанії, забивши на "Ноу Камп" 6 голів

Каталонці вийшли в півфінал турніру.

Барселона

У рамках чвертьфінального матчу Copa del Rey на "Ноу Камп" "Барселона" приймала "Севілью" (нагадаємо, перший поєдинок, в якому каталонці виступали без Ліонеля Мессі, завершився перемогою андалузців 2:0).

У матчі в Барселоні "блаугранас" узяли переконливий реванш 6:1.

Незважаючи на таку значну перемогу, для підопічних Ернесо Вальверде не все було так безхмарно.

Відкривши в дебюті зустрічі рахунок з пенальті (Філіппе Коутіньйо), господарі через 14 хвилин отримали 11-метрові вже у свої ворота. І якби Евер Банега зрівняв рахунок - усе в матчі могло скластися інакше.

Однак голкіпер Яспер Сіллессен парирував удар аргентинського легіонера "Севільї" і тим самим розігнав каталонський локомотив до гіперзвукової швидкості - 4:0 повели господарі до 54-ї хвилини.

Гол Гільєрме Арана на 67-й хвилині повернув інтригу в двораундовому протистоянні (4:1) - андалузцям для виходу в півфінал достатньо було забити лише один гол.

Але Луїс Суарес на 89-й (5:1) і Ліонель Мессі на 90+2 (6:1) поховали останні надії футболістів "Севільї" на сприятливий результат.