>

"Челсі" в чемпіонаті Англії розгромно поступився середняку - 0:4

Футболісти "Борнмута" провели історичний для свого клубу матч.

Маурицио Сарри нужно задуматься

У рамках 24-го туру Англійської прем'єр-ліги на "Віталіті Стедіум" у Борнмуті місцевий однойменний клуб приймав одного з грандів ліги - лондонський "Челсі".

Матч завершився сенсаційною перемогою господарів 4:0. Усі голи забито в другому таймі.

Із подій першої половини зустрічі навряд чи хто міг припустити такий розгром "пенсіонерів".

Підопічні Мауріціо Саррі повністю контролювали перебіг поєдинку, створили низку гольових моментів, але не використали їх.

А чи не перша атака господарів після перерви призвела до голу - відзначився Джошуа Кінг.

У середині тайму молодий валлієць Девід Брукс подвоїв перевагу "вишеньок".

У цей відрізок матчу чітко увиразнилася різниця у швидкості команд - футболісти "Борнмута", не зустрічаючи опору, буквально пролітали центр поля і за лічені секунди опинялися в межах штрафного майданчика гостей.

Підтвердження - третій гол господарів: дубль оформив Кінг.

Підвів риску під розгромом "Челсі" на 90 + 5 хвилині Чарлі Деніелс - 4:0.

Принизлива поразка змістила лондонський клуб з четвертого місця в турнірній таблиці, на яке заскочили їхні земляки з "Арсеналу" - в обох клубів по 47 очок. На два очки відстає "Манчестер Юнайтед".

Боротьба за Лігу чемпіонів буде гарячою.