>

Димченко принесла Україні "бронзу" на Об'єднаному чемпіонаті Європи

Діана Димченко виграла "бронзу" з академічного веслування на ОЧЄ

Диана Дымченко

На першому в історії Об'єднаному чемпіонаті Європи з літніх олімпійських видів спорту, який проходить в Глазго, українська представниця в одиночному академічному веслуванні Діана Димченко, завоювала бронзову медаль у фінальному заїзді на 2 000 м.

Перемогу здобула швейцарка Джанін Гмелін, а фотофініш вивів на друге місце представницю Австрії Магдалену Лобніг.

Тож українські веслувальники завершили ОЧЄ з двома медалями - раніше "срібло" завоювала жіноча четвірка.

Усього в активі нашої збірної тепер 7 нагород: першого дня українські спортсмени завоювали чотири медалі - "золото" виграли плавець Михайло Романчук і велосипедист Роман Гладиш, "срібло" - в дуету трековиків і синхроністок;

Другого дня наші спортсмени виграли два "срібла" - жіноча четвірка в академічному веслуванні та команда в синхронному плаванні;

Третього дня скарбничку збірної поповнила "бронза" 28-річної Димченко.