>

Французькі біатлоністки виграли естафетну гонку на Кубку світу в Гольменколлені

Команда України, за винятком Валі Семеренко, провела гонку непереконливо, посівши 8-ме місце.

Анаис Шевалье на этапе в Контиолахти

На передостанньому 8-му етапі Кубка світу-2018 з біатлону у норвезькому Гольменколлені, і останньому для збірної України (нагадаємо, міністерство молоді та спорту ухвалило рішення бойкотувати фінальний етап в російській Тюмені), відбулася жіноча естафета 4х6 км

Перемогу, з часом 1:10.58,3 здобула команда Франції. За французьку команду виступали Анаіс Шевальє, Селія Аймоньє, Марі Дорен Абер і Анаіс Без.

З відставанням у 14,4 сек. другими на фініші були німецькі біатлоністки, "бронза" - у збірної Італії (+33,2 сек.).

Українська команда, у складі Анастасії Меркушиної, сестер Семеренко і Юлії Джими, з відставанням в 2.36,1 хв. посіла 8-ме місце.

Варто відзначити, що в заліку КМ-2018 в естафетних гонках наша жіноча збірна, до етапу в Гольменколлені, посідала 4-те місце, маючи на своєму рахунку 124 очки. За цим показником ми випереджали на 2 очки команду Росії і на 3 очки національну збірну Італії.

Після норвезького етапу остаточна таблиця жіночих естафетних перегонів має такий вигляд: