>

Збірна України стала шостою в медальному заліку за підсумками Паралімпіади

Українці завоювали 22 медалі, в тому числі 7 золотих.

Збірна України стала шостою в медальному заліку за підсумками Паралімпіади, яка відбулася в корейському Пхенчхані.

Українські спортсмени за дев'ять змагальних днів завоювали 22 медалі, в тому числі 7 золотих, 7 срібних і 8 бронзових.

Виграла залік збірна США, у якій на рахунку 13 золотих, 15 срібних і 8 бронзових нагород. Друге місце зайняла команда нейтральних паралімпійських атлетів (8, 10, 6), третє - збірна Канади (8, 4, 16).

XII зимові Паралімпійські ігри пройшли в південнокорейському Пхенчхані з 9 по 18 березня. Атлети розіграли 80 комплектів нагород: паралімпійці змагалися в біатлоні, керлінгу на візках, в лижних і гірськолижних видах спорту, пара-сноуборді, а також в следж-хокеї.

У змаганнях взяли участь збірні команди 48 країн, в тому числі дебютанти з Грузії і Північної Кореї.