Біатлоніст Лук'яненко виграв шосте "золото" для України на Паралімпіаді

"Срібло" в цій дисципліні отримав теж українець - Олександр Казик

Виталий Лукьяненко c гайдом Иваном Марчишаком

Український біатлоніст Віталій Лук'яненко завоював шосте "золото" для України на Паралімпійських іграх у Пхьончхані.

Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет у Фейсбуці.

Лук'яненко зайняв перше місце на дистанції 15 км серед спортсменів із порушеннями зору. "Срібло" в цій дисципліні теж отримав українець - Олександр Казик.

На змаганнях з біатлону серед жінок на довгій дистанції (12,5 км) українські паралімпійці завоювали срібну медаль.

"В України - "срібло"! Оксана Шишкова і Віталій Казаков. Біатлон, довга дистанція", - наголошено в повідомленні.

Зараз Україна займає 4 місце в загальному медальному заліку, завоювавши 19 медалей: 6 золотих, 6 срібних і 7 бронзових.

Паралімпіада-2018 завершиться 18 березня.

Нагадаємо, 13 березня українські біатлоністи завоювали дві золоті медалі на Паралімпіаді.