>

Суарес і Мессі розгромили АПОЕЛ

"Челсі" не пошкодував свого колишнього тренера

У матчі 5-го туру групового турніру ЛЧ «Барса» розгромила кіпрський АПОЕЛ - 4:0. Перший м'яч за каталонців забив Луїс Суарес. Починання уругвайця підтримав Лео Мессі, який забив три м'ячі. ПСЖ так само легко переміг «Аякс». Едісон Кавані оформив дубль, а поставив крапку Ібрагімович.

У групі

G «Челсі» на виїзді розгромив «Шальке» - 5:0. Нагадаємо, гельзенкірхенців тренує Роберто Ді Матео, який привів «Челсі» до перемоги в ЛЧ. Уже на другій хвилині Джон Террі - один із стовпів тієї команди - відкрив рахунок. У другому таймі «Шальке» засмутив Дрогба, ще одна зірка команди Ді Матео.

В останньому турі «Шальке» на виїзді потрібно перемагати «Марибор» і сподіватися, що «Челсі» не корчитиме дурня зі «Спортингом».