ГоловнаСуспільствоПодії

Сіярто обурився, що українська тенісистка не потисла руку угорській суперниці

Олександра Олійникова аргументувала це тим, що угорка після початку повномасштабного вторгнення відвідувала турнір у Росії.

Сіярто обурився, що українська тенісистка не потисла руку угорській суперниці
Фото: EPA

Українська тенісистка Олександра Олійникова відмовилась потиснути руку своїй угорській суперниці Анні Бондар та зробити спільне фото, оскільки та після початку повномасштабного вторгнення відвідувала турнір у Росії.

Про це з обуренням написав угорський міністр закордонних справ Петер Сіярто у своєму Facebook.

"Поїхати в грудні 2022 року на турнір у Росію і прийняти оплату з коштів Газпрому – з моральної точки зору це те саме, що поїхати грати турнір у нацистську Німеччину в 1941 році й отримати винагороду ювелірними прикрасами євреїв, знищених у таборах смерті Освенцим і Треблінка. Те саме зло – тільки 80 років потому", – аргументувала свою позицію українська спортсменка.

Сійярто назвав поведінку Олійникової "обурливою і скандальною".

" Жодна нормальна людина в світі не може повірити, що спортсмени несуть відповідальність за рішення політиків", –заявив глава МЗС Угорщини.