Минулої доби росіяни вбили у селищі Черкаське Краматорського району Донеччини чотирьох людей, повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
Ще 6 людей в області за добу дістали поранення – у Черкаському і Дружківці.
У ДСНС повідомили, що чотири людини, серед яких 5-річна дитина, загинули внаслідок російського удару БпЛА по приватному житловому сектору Черкаського. Тіла двох людей надзвичайники дістали з-під завалів зруйнованого будинку. Ще 5 мешканців поранені.
На місці події рятувальники розібрали близько 500 кг будівельних конструкцій, а також ліквідували пожежу.
Загалом за добу росіяни 10 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 109 людей, зокрема 17 дітей.
Кривий Ріг пережив атаку, що тривала майже добу.
У лікарнях залишаються семеро поранених.
Жертв немає, але є поранені містяни та значно пошкоджена інфраструктура.
Більше інформації – в новині.
Президент Зеленський затвердив склад делегації на переговорах зі США і Росією.
Інтереси України представлятимуть десять перемовників.
За деякими даними, перемовини в Абу-Дабі вже почалися.
Тим часом Генеральний штаб ЗСУ повідомляє, що минулої доби на фронті зафіксовано 222 бої, з них понад 90 – на Покровському напрямку.
На Гуляйпільському напрямку противник 37 разів намагався йти вперед на позиції наших оборонців у районах Солодкого, Варварівки, Гуляйполя та у бік Зеленого й Добропілля.
Сили оборони уразили два райони зосередження та артилерійську систему противника.
Детальніше про оперативну ситуацію – в новині.
Також Генштаб інформує, що Сили оборони за минулу добу ліквідували ще 1280 окупантів, по 3 танки та бойові броньовані машини ворога, 33 артилерійські системи. Від початку повномасштабного вторгнення російська армія втратила близько 1 232 090 осіб.
Більше інформації про втрати ворога – в новині.
Одна людина загинула, десятеро – поранені внаслідок ворожої атаки на Комишуваху Запорізької області.
Учора ворог завдав по селищу ударів керованими авіабомбами.
Загалом вночі зафіксували влучання 19 російських дронів у дванадцяти місцях.
ППО знешкодила 76 із 101 запущеного БпЛА.
Більше інформації – в новині.
Комунальники цілодобово працюють над ремонтом того, що пошкодила Росія.
Більше інформації – в новині.
Президент США Дональд Трамп на борту літака Air Force One дорогою з Давоса розповів журналістам, що Володимир Зеленський висловив бажання укласти угоду про мир в Україні.
За словами господаря Білого дому, тут "практично нічого додати, бо всі параметри відомі", ці питання обговорюються упродовж 6-7 місяців, тож в них немає нічого нового.
Водночас Трамп бачить "перепону, яка була упродовж всього року" в підписанні мирної угоди. Президент США не розтлумачив, що саме він має не увазі.
У Кремлі прокоментували переговори диктатора Путіна з представниками Сполучених Штатів та участь у тристоронній зустрічі, яку напередодні анонсували США та Україна на Всесвітньому економічному форумі у Давосі.
Як пише "Українська правда", радник Путіна Юрій Ушаков заявив, що зустріч його шефа зі Стівеном Віткоффом та Джаредом Кушнером, яка тривала понад три години і завершилася пізно вночі, була "конструктивною і гранично відвертою".
Сторони нібито "погодилися, що без вирішення територіального питання неможливо розраховувати на довгострокове врегулювання".
Ушаков підтвердив, що Росія буде присутня в Абу-Дабі 23-24 січня на переговорах з Україною та США. Робочу групу ворога очолить начальник головного управління генштабу збройних сил РФ Ігор Костюков. Делегація, до якої увійдуть представники міноборони Росії, "отримала від Путіна чіткі інструкції".
Найповніша картина сьогоднішнього дня обов’язково буде на нашому сайті.
Тримаймося!








