ГоловнаСуспільствоЗдоров'я

"Нова пошта" передала лікарням Полтави другу партію медобладнання та спецзасобів

Компанія виділила 25 млн гривень на закупівлю медобладнання, медикаментів та засобів індивідуального захисту.

"Нова пошта" передала лікарням Полтави другу партію медобладнання та спецзасобів

Компанія "Нова пошта" доставила до Полтави другий транш медичної гуманітарної допомоги для боротьби з поширенням коронавірусу в Україні. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зокрема, Полтавська обласна інфекційна лікарня отримала 8100 респіраторів, 3502 захисних щитки, 200 десятилітрових бутлів антисептика, 158 медичних захисних костюмів. Також компанія передала 5-й міській клінічній лікарні в Полтаві 20 інфузійних насосів, призначених для дозованого і тривалого введення пацієнту розчинів високоактивних препаратів і поживних речовин

"Наша компанія без зайвих роздумів вирішила допомогти українцям у боротьбі з вірусом. Для нас велика честь підставити плече допомоги нашим громадянам і медикам, які неймовірними зусиллями протистоять вірусу, рятують життя людей і мінімізують шанси стрімкого поширення COVID-19 в Україні. Також це для нас величезна відповідальність. Сьогодні ми передали медзакладам Полтави другий транш нашої допомоги. Найближчими днями, щойно будуть знайдені постачальники, ми закупимо і перешлемо медикаменти і всі необхідні протиепідемічні засоби. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо побороти вірус, убезпечити населення, врятувати життя і здоров'я сотень тисяч людей", - сказала співзасновниця "Нової Пошти" Інна Поперешнюк.

Нагадаємо, 15 березня керівництво "Нової Пошти" виділило 25 млн гривень на закупівлю медичного обладнання, медикаментів та засобів індивідуального захисту для медичних закладів Полтавського регіону.

18 березня "Нова пошта" доставила Полтавській обласній інфекційній лікарні першу партію гуманітарної допомоги. Медикам було передано близько 50 одиниць обладнання (зокрема, компанія закупила рентгенографічні та УЗД-апарати, біохімічні автоматичні аналізатори, апарати для проведення мембранного плазмоферезу, діагностичні набори для біохімічного аналізатора, монітори пацієнтів поліфункціональні з неінвазійним вимірюванням гемодинаміки, апарати штучної вентиляції легенів).

Пізніше "Нова пошта" звернулася з маніфестом до бізнесу та волонтерів, закликавши проявити в період карантину та надзвичайної ситуації принципи соціальної відповідальності та спільними зусиллями забезпечити необхідним обладнанням, ліками та засобами індивідуального захисту медичні заклади країни.

Повідомляється також, що з 25 березня компанія на час карантину розширила свій ключовий соціальний проєкт "Гуманітарна пошта" і почала безкоштовно доставляти лікарням, дитячим будинкам, військовим і незахищеним верствам населення засоби індивідуального захисту і все, що потрібно для боротьби з вірусом. У компанії наголошується, що учасником програм може стати кожен, хто заповнить відповідну анкету.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram