ГоловнаСуспільствоЗдоров'я

Вінницька міська лікарня №1 отримала реанімаційне обладнання від Фонду Порошенка

Комплекти реанімаційного обладнання від Фонду Порошенка днями також надійшли до лікарень Києва, Львова, Харкова та Одеси.

Вінницька міська лікарня №1 отримала реанімаційне обладнання від Фонду Порошенка
Фото: eurosolidarity.org

Фонд Порошенка передав партію реанімаційного обладнання до Вінницької міської лікарні №1. Серед медапаратури - монітор пацієнта М50 з годинним акумулятором, шприцевий насос, відсмоктувач хірургічний, 30 пульсоксиметрів, 3 ларингоскопи. Про це повідомляє сайт партії "Європейська солідарність".

"Ми дуже вдячні Фонду Петра Порошенка за надану допомогу. Вона своєчасна і потрібна людям, які зараз очікують, знадобиться це все чи ні. Краще б, звичайно, щоб все це не знадобилося зараз, але головне, що якщо все це знадобиться, то воно буде рятувати життя пацієнтам", - зазначив завідувач інфекційним відділенням Анатолій Чорний.

Голова Вінницької територіальної організації партії "Європейська Солідарність" Андрій Гижко повідомив, що допомога лікарям не обмежиться лише цим обладнанням. Оскільки купити нову медапаратуру зараз надзвичайно важко через величезний попит у світі, за рахунок Фонду Порошенка будуть відновлюватися наявні апарати штучної вентиляції легенів, як це вже було зроблено для київської лікарні швидкої допомоги. Там після оновлення повноцінно запрацювали десять апаратів ШВЛ.

"Сьогодні ми спілкуємося з дитячою обласною лікарнею, де теж є боксовані відділення, для того, щоб реанімувати, фактично відновити апарати ШВЛ. Вже найближчим часом будуть перераховані кошти за ремонт цих апаратів ШВЛ, і таким чином дитяча обласна лікарня буде теж готова приймати хворих, якщо в цьому буде необхідність. Наступне питання, яке ми перед собою ставимо, - це забезпечити лікарів, тих що на передовій, засобами індивідуального захисту. Ви знаєте, що також "Рошен" 10 тисяч індивідуальних засобів захисту купує за рахунок коштів корпорації, і вони будуть передаватися по всій Україні", - повідомив Гижко.

"Сьогодні українські лікарні - це передова. Так як солдат на передовій без зброї не може захищати нашу країну, так і лікар не може без інструментів, обладнання захищати здоров'я наших пацієнтів. Як у 2014 році, коли українська армія стояла перед навалою, була відновлена завдяки волонтерському руху, завдяки чіткому управлінню тоді президента Петра Порошенка. Сьогодні, маючи відповідальну громадянську позицію, вінницький обласний центр партії "Європейська солідарність" та Фонд Порошенка передають вінницькій лікарні обладнання, яке дасть можливість лікарям надати допомогу", - зазначив народний депутат восьмого скликання Руслан Демчак.

Також у Львові Микола Княжицький та Олег Синютка передали лікарні N8 апарат ШВЛ, який був оплачений рахунок Фонду Порошенка. Комплекти реанімаційного обладнання від Фонду Порошенка днями також надійшли до лікарень Львова, Харкова та Одеси.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram