ГоловнаСуспільствоПодії

На Закарпатті запобігли контрабанді медичних масок у Румунію

Правопорушники планували перемістити в Румунію 3650 штук масок.

Інспектори прикордонної служби "Дюла" Мукачівського загону сьогодні вночі, 4 березня, запобігли незаконному переміщенню в Румунію більш ніж 3 тисяч медичних масок. Про це повідомляє пресцентр Держприкордонслужби.

Фото: dpsu.gov.ua
Фото: dpsu.gov.ua

Відзначають, що інформацію про можливу протиправну діяльність на кордоні прикордонники отримали заздалегідь від офіцерів відділу внутрішньої та власної безпеки.

Близько першої години ночі прикордонний наряд, який патрулював кордон, виявив за декілька десятків метрів від держкордону п'ять поліетиленових пакетів. У них містилися одноразові медичні маски. Всього правопорушники планували перемістити до сусідньої Румунії 3650 штук таких виробів.

Фото: dpsu.gov.ua
Фото: dpsu.gov.ua

Самі ж "кур'єри", найімовірніше, втекли з допомогою мотоцикла, на що вказують залишені на ґрунті сліди розвороту від транспортного засобу. Тривають пошукові заходи.

Нагадаємо, жителю Чернівців, у якого діагностували коронавірусну хворобу COVID-19, стало краще. Вранці в чоловіка була температура 36,7 градуса і невеликий кашель. У нього нормальний апетит.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram