![](https://i.lb.ua/014/16/5d64e049e1ff0.jpeg)
Минулого тижня під Києвом відбулися навчання Червоного Хреста, під час яких рятувальники відпрацьовували дії в разі вибуху в житловому будинку. Симуляції проводили і в денний, так і в нічний час.
Як повідомляє кореспондент LB.ua, волонтери відпрацьовували евакуацію постраждалих з-під завалів і надання їм першої допомоги.
![](https://i.lb.ua/006/05/5d64dec4cc493.jpeg)
![](https://i.lb.ua/087/23/5d64df151e262.jpeg)
На інших навчальних станціях тренувалися використовувати ноші-скети, транспортувати в умовах задимлення, використовувати спорядження і напівщити при ДТП.
Загони швидкого реагування діють у Червоному Хресті України з 2013 року і створені з числа волонтерів. Мета їхньої діяльності - надавати допомогу населенню, яке постраждало внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру, а також проводити профілактичні заходи щодо запобігання надзвичайним ситуаціям (на цей момент у різних областях України діють 22 загони).
Подібні навчання проводяться регулярно, їх мета - підвищення потенціалу загонів Червоного Хреста під час реагування на надзвичайні ситуації. Загальна кількість учасників навчань становила близько 100 осіб.
![](https://i.lb.ua/000/62/5d64debe7931d.jpeg)
![](https://i.lb.ua/069/05/5d64df0390448.jpeg)
![](https://i.lb.ua/019/21/5d64e04eb4aaf.jpeg)
![](https://i.lb.ua/009/11/5d64e04467dbf.jpeg)
![](https://i.lb.ua/093/29/5d64df1bba5ca.jpeg)
![](https://i.lb.ua/003/05/5d64e03eef801.jpeg)
![](https://i.lb.ua/025/27/5d64e0547801e.jpeg)
![](https://i.lb.ua/125/00/5d64e0395ae5c.jpeg)
![](https://i.lb.ua/030/32/5d64e0599ca48.jpeg)
![](https://i.lb.ua/035/37/5d64e05e7063d.jpeg)
![](https://i.lb.ua/054/56/5d64e0711f080.jpeg)
![](https://i.lb.ua/046/48/5d64e069d4230.jpeg)
![](https://i.lb.ua/077/16/5d64e088a05cc.jpeg)
![](https://i.lb.ua/092/31/5d64e097145ea.jpeg)
![](https://i.lb.ua/113/52/5d64e0acb15bb.jpeg)
![](https://i.lb.ua/086/25/5d64e09126727.jpeg)
![](https://i.lb.ua/119/58/5d64e0b2b222a.jpeg)
![](https://i.lb.ua/126/02/5d64e0b94b17c.jpeg)
![](https://i.lb.ua/006/09/5d64e0c06b995.jpeg)
![](https://i.lb.ua/012/15/5d64e0c648ebe.jpeg)
![](https://i.lb.ua/045/48/5d64e0e7b0a6a.jpeg)
![](https://i.lb.ua/051/54/5d64e0ed8dcdc.jpeg)
![](https://i.lb.ua/057/60/5d64e0f31e836.jpeg)
![](https://i.lb.ua/064/04/5d64e0fab86c0.jpeg)
![](https://i.lb.ua/071/11/5d64e1011c803.jpeg)
![](https://i.lb.ua/088/28/5d64e112a73ad.jpeg)
![](https://i.lb.ua/083/23/5d64e10d12fe2.jpeg)
![](https://i.lb.ua/094/34/5d64e1180512c.jpeg)
![](https://i.lb.ua/098/38/5d64e11cf1294.jpeg)