ГоловнаСуспільствоЖиття

У п'ятницю в Києві потеплішає до +3

На заході вночі ще очікується сніг.

У п'ятницю в Києві потеплішає до +3
Фото: Александр Рудоманов

15 лютого в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі 0...-2 градуси, удень +1...+3 градуси.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий мокрий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +2...-3 градуси, вдень 0...+6 градусів.

У Карпатах вночі невеликий сніг, вдень без істотних опадів, температура вночі -3...-8 градусів, удень +2...-3 градуси.

У Моршині вночі невеликий мокрий сніг, вдень без істотних опадів, температура вночі -1...+1 градус, вдень +4...+6 градусів.

У Трускавці вночі невеликий мокрий сніг, вдень без істотних опадів, температура вночі -1...+1 градус, вдень +4...+6 градусів.

У Сваляві вночі невеликий мокрий сніг, вдень без істотних опадів, температура вночі -1...+1 градус, вдень +4...+6 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, у Сумській області місцями до -11 градусів, удень -1...+5 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 3-8 м/с.Температура повітря вночі 0...-6 градусів, вдень 0...+5 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -6...-11 градусів, в Луганській області до -14 градусів, удень -2...+3 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +2...-5 градусів, вдень 0...+6 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, вдень 0...+5 градусів.

У Ялті без істотних опадів. Температура вночі -1...+1 градус, удень +3...+5 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram