ГоловнаСуспільствоЖиття

Харківська студентка, яка виклала відео з убивством кошеняти, відбулася штрафом 5 тис. грн

Її визнали винною в пропаганді культу жорстокості та насильства.

Харківська студентка, яка виклала відео з убивством кошеняти, відбулася штрафом 5 тис. грн

Фрунзенський районний суд Харкова виніс вирок 19-річній харків'янці, яка восени 2016 року виклала в інтернет відео, на якому бультер'єр убиває кошеня.

На ролику було видно, як господар собаки - хлопець дівчини - навіть не намагається його стримати, і пес буквально перекушує беззахисну тварину, яка вмирає в страшних конвульсіях.

Ролик опублікувала тоді 17-річна Маргарита Фурман. Вона написала, що "ненавидить котів" і "не вважає, що смерть кошеняти це привід для жалю". Після того, як на сторінку дівчини буквально посипалися прокляття, вона написала ще один коментар, в якому пояснила, що вбивство кота - проста випадковість, і бультер'єра просто не втримав її молодий чоловік.

Два роки потому суд визнав її винною в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 300 Кримінального кодексу - поширення відеопродукції, що пропагує культ насильства і жорстокості.

Суд призначив їй покарання у вигляді штрафу 5100 грн. Також дівчину зобов'язали сплатити 24 тис. грн судових витрат, пов'язаних з комп'ютерно-технічними експертизами.

Вирок не набув чинності, оскільки ще не закінчився термін для апеляції.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram