ГоловнаСуспільствоЖиття

"Укрзалізниця" призначила 10 додаткових регіональних поїздів на Великдень

Для цього було задіяно рухомий склад, який використовують на човникових маршрутах між Києвом і його містами-сателітами.

"Укрзалізниця" призначила 10 додаткових регіональних поїздів на Великдень
Фото: Надано автором

"Укрзалізниця" призначила 10 додаткових регіональних поїздів для забезпечення перевезення пасажирів під час великодніх свят.

Про це повідомляють на сайті УЗ.

"Для формування цих поїздів було задіяно комфортабельний рухомий склад, який використовується на човникових маршрутах між Києвом і його містами-сателітами, які в зазначений період часу не використовуються на цих маршрутах", - ідеться в повідомленні.

Так, на 6 квітня призначено два регіональні поїзди, які відправлятимуться зі станції "Святошин": №802 Святошин - Шостка та № 812/811 Святошин - Жмеринка.

На 7 квітня призначено шість додаткових регіональних поїздів: №801 Шостка - Київ (з платформи "Північна"), №804 Київ (з платформи "Північна") - Шостка, №803 Шостка - Фастів. Також на цей день призначено поїзди, які курсуватимуть через Вінницю: №812 Жмеринка - Київ, №825 Київ - Хмельницький і №826 Хмельницький - Фастів.

На 9 квітня призначено регіональні поїзди №831 Фастів-1 - Жмеринка, а на 10 квітня - №832 Жмеринка - Святошин. Вони курсуватимуть через Вінницю.

Раніше повідомляли, що на великодні свята "Укрзалізниця" призначила 26 додаткових поїздів. У 2018 році Великдень святкуватимуть 8 квітня. Українці в зв'язку з цим святом відпочиватимуть три дні 7, 8 (субота і неділя), а також 9 квітня (понеділок).

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram