Каштан упав на лавки навпроти мерії Києва

Величезне дерево накрило чотири лавки.

На Хрещатику навпроти мерії Києва каштан упав на лавки, повідомляють користувачі соцмереж.

На щастя, обійшлося без постраждалих.

Нагадаємо, в серпні минулого року на вулиці Малій Житомирській біля Майдану Незалежності дерево впало на дорогу.

У травні 2015-го через падіння дерева на автомобіль у Подільському районі Києва загинула дитина.

Реклама
Реклама