ГоловнаПраво

Глава Верховного Суду: Хотілося б налагодити конструктивний діалог з президентом і парламентом

"Не може бути перемоги президента і провалу судової системи ..."

Глава Верховного Суду: Хотілося б налагодити конструктивний діалог з президентом і парламентом
Фото: надане прес-службою Верховного Суду

Глава Верховного Суду Валентина Данішевська вважає, що судовій влади вдалося закликати інші гілки влади до діалогу. Про це вона заявила в інтерв'ю LB.ua.

На питання, чи вдалося відстояти незалежність судової влади, вона сказала: "Я думаю, що нам, як незалежній гілці влади, вдалося закликати інші гілки влади до діалогу".

"Адже не може бути перемоги президента і провалу судової системи або перемоги Верховної Ради і провали уряду. Ми не можемо перемагати один одного. Або влада перемагає загалом, або взагалі програє. Йдеться про створення умов для того, щоб працювали демократичні інститути, щоб ми співпрацювали один з одним і міняли то краще для людей", - заявила вона.

"Нещодавно я розмовляла зі своєю однокурсницею, яка розповіла, що її племінниця страждає від домашнього насильства. Крім цього, її змусили віддати будинок за борги чоловіка. Жінка звернулася в суд, але він не працює, оскільки немає жодного судді. Так хто кого «переміг», якщо ця жінка не може себе захистити? Я - президента або він - мене?"- додала глава ВС.

Данішевська також додала, що "хотілося б, щоб після рішення КС ми змогли налагодити конструктивний діалог з президентом і парламентом".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram