Народна депутатка Юлія Тимошенко у мережі Facebook поскаржилася на те, що її рахунки було заблоковано без відповідного рішення суду.
Як зазначила лідерка "Батьківщини", вона готувалася сплатити заставу у "відверто замовній політичній справі з грошей, отриманих як компенсація за політичні переслідування одного недалекого диктатора".
Спеціальна антикорупційна прокуратура раніше поширила інформацію, що обвинувачення проситиме суд встановити розмір застави при обранні запобіжного заходу для Тимошенко на рівні 50 мільйонів гривень.
Нардепка назвала блокування своїх коштів "антикорупційним правосуддям міжнародних шахраїв". Вона стверджує, що такими кроками її "не змусять тікати чи припинити боротьбу".
- У Тимошенко відбулися обшуки за звинуваченням у підкупі народних депутатів, яким була обіцяна неправомірна вигода за "правильне" голосування у Верховній Раді.
- Лідерці "Батьківщини" оголосили підозру, Вищий антикорупційний суд обиратиме для неї запобіжний захід у п'ятницю, 16 січня.








