ГоловнаПолітика

Адвокат Порошенка оприлюднив повістку Зеленському у Верховний Суд

Справа стосується позову Порошенка до Володимира Зеленського щодо «плівок Бігуса».

Адвокат Порошенка оприлюднив повістку Зеленському у Верховний Суд
Фото: eurosolidarity.org

Володимира Зеленського викликають у судове засідання за позовом Петра Порошенка – повістку оприлюднив адвокат п’ятого Президента Ігор Головань.

«Верховний Суд викликає Вас для участі у судовому засіданні з розгляду адміністративної справи Порошенка Петра Олексійовича до Зеленського Володимира Олександровича про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язанням вчинити певні дії», – йдеться у повістці.

Судове засідання відбудеться 28 лютого 2022 року о 15 годині, повідомляє Верховний Суд.

Як відомо, 27 жовтня Велика Палата Верховного Суду зобов’язала розглянути позовну заяву п‘ятого Президента, лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка до Володимира Зеленського щодо «плівок Бігуса».

Як відомо, Порошенко вимагає від Володимира Зеленського та Дениса Бігуса опублікувати записи у первісному вигляді. 

Адвокати Порошенка влітку 2021 року подали позов до президента Зеленського з вимогою  визнати протиправним приховування від суспільства «прослушок» і зобов’язати оприлюднити всі так звані «записи Бігуса» у первісному вигляді. У Порошенка вважають, що оригінали цих записів становлять суспільний інтерес. 

Провадження за позовом до громадської організації Дениса Бігуса «ТОМ 14» у вересні відкрив Окружний адміністративний суд Києва.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram