ГоловнаПолітика

Комітет Ради рекомендує легалізувати приватних детективів

В Україні цей вид послуг на законодавчому рівні досі не визначено.

Комітет Ради рекомендує легалізувати приватних детективів
Фото: ubr.ua

Парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти законопроєкт про легалізацію діяльності приватних детективів.

Про це повідомляють на сайті парламенту.

Відзначають, що члени комітету розглянули законопроєкт №3010 і альтернативний до нього законопроєкт №3010-1. Автори проєктів пояснили, що вони необхідні, щоб законодавчо врегулювати приватну детективну практику.

"В Україні цей вид послуг на законодавчому рівні досі не визначено. Разом з тим детективна діяльність вказана в КВЕД - 2010 як один з видів господарської діяльності. Тому ухвалення проєкту про приватну детективну діяльність дозволить на законодавчому рівні поставити такий вид діяльності під належний контроль держави", - наголошено в повідомленні.

За результатами обговорення Комітет рекомендував прийняти за основу законопроєкт №3010, а законопроєкт №3010-1 - відхилити.

Нагадаємо, в квітні 2017 року Рада легалізувала приватних детективів. За прийняття в цілому законопроєкту №3726 проголосував 261 депутат за мінімально необхідних 226.

Повідомляли, що дозвіл на право займатися розшуковою діяльністю видає Мін'юст.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram