ГоловнаПолітика

Чиновник часів Януковича став заступником секретаря РНБО

Олексій Соловйов обіймав посаду голови Держлікслужби.

Чиновник часів Януковича став заступником секретаря РНБО
Фото: sled.net.ua

Президент Володимир Зеленський призначив Олексія Соловйова заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Відповідний указ президента №57/2020 від 25 лютого оприлюднено на сайті глави держави.

"Призначити Соловйова Олексія Станіславовича заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться в документі.

Олексій Соловйов, який обіймав посаду голови Державної служби з лікарських засобів за часів президента Віктора Януковича, був звільнений 30 квітня 2014 року.

Як випливає з електронної декларації Соловйова, яку він подав як кандидат на посаду заступника секретаря РНБО, до призначення він працював у ВАТ "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна академія управління персоналом".

На сайті МАУП повідомляється, що Соловйов Олексій Станіславович - доктор медичних наук, доктор фармацевтичних наук, завідує кафедрою загальної та клінічної фармації.

За сумісництвом Соловйов працював у Національній медичній академії післядипломної освіти П. Л. Шупика, був головою правління громадської спілки "Українська медико-фармацевтична асоціація", а також займався приватним бізнесом.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram