ГоловнаПолітика

У грудні 252 нардепи пропустили 50% голосувань, 17 не голосували ні разу, - КВУ

Комітет виборців склав рейтинг прогульників серед депутатів Ради.

У грудні 252 нардепи пропустили 50% голосувань, 17 не голосували ні разу, - КВУ
В декабре ни разу не проголосовали 17 нардепов
Фото: Макс Требухов

У грудні 252 народних депутатів пропустили 50% голосувань Верховної Ради, з них 61 нардеп пропустив більш ніж 90% голосувань.

Про це повідомляє Комітет виборців України у Фейсбуці.

Зазначають, що жодного разу не голосували 17 політиків. Нульові показники голосувань, зокрема, у Євгена Мураєва, Семена Семенченка, Дениса Омельяновича, Миколи Фролова, Юрія Солода, Гліба Загорія, Романа Зварича, Петра Сабашука, Ігоря Шкірі, Віталія Чепиноги і Дмитра Яроша.

Жодного разу не голосували депутати-втікачі Євген Бакулін, Сергій Клюєв і Олександр Онищенко. Не голосували також В'ячеслав Константіновський і Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, а також Надія Савченко, яка перебуває під вартою.

Згідно з офіційною інформацією на сайті Ради, вони пропустили голосування з невідомих причин, тобто не через хворобу чи відрядження.

Частина депутатів голосували лише кілька разів на місяць. Серед них - Дмитро Добкін (узяв участь у 0,3% голосувань), Михайло Поплавський (1%), Андрій Білецький (2%), Вадим Рабинович (2%), Костянтин Жеваго (2%), Віталій Купрій (2%), Наталія Королевська (4%), Сергій Льовочкін (7%), Михайло Добкін (10%).

При цьому високі показники голосувань у Віктора Пинзеника (100% голосувань), Михайла Бондара (99%) і Івана Спориша (99%).

Усього в грудні було 12 пленарних засідань, на яких провели 335 голосувань. Зокрема, ухвалено закони про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення (№9355-5), а також перейменування УПЦ МП (№5309).

Нагадаємо, до кінця останнього цього року засідання Ради досиділи близько дюжини нардепів. Наступне пленарне засідання відбудеться 15 січня.

У листопаді всі засідання парламенту відвідали лише 84 нардепи.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram