Світло повернули для 153 тисяч родин Києва

В Києві продовжують діяти екстрені відключення світла.

Світло повернули для 153 тисяч родин Києва
Вимкнення електроенергії в Києві, 1 червня 2024
Фото: EPA/UPG

Станом на 19:30 фахівці “ДТЕК” повернули світло для 153 тисяч родин столиці, які залишилися без електропостачання внаслідок російського обстрілу.

Про це повідомила пресслужба “ДТЕК Київські електромережі”.

“Наразі в Києві продовжують діяти екстрені відключення світла, для того аби вберегти систему від перевантажень та масових аварій”, - йдеться у повідомленні.

Реклама

Зазначається, що енергетики продовжують відновлювальні роботи, щоб повернути світло усім киянам, попри мороз та поривчастий вітер.

“ДТЕК Київські електромережі” закликає раціонально використовувати наявне світло та довіряти офіційним джерелам інформації.

Реклама
Реклама