ГоловнаКультура

Російський ТНТ зняв з ефіру серіал "Слуга народу" із Зеленським

З першої серії "Слуги народу" в РФ вирізали фразу "Путін - Hublot".

Російський ТНТ зняв з ефіру серіал "Слуга народу" із Зеленським
Фото: Слуга Народа/Facebook

Російський телеканал "ТНТ" прибрав з телеефіру український серіал "Слуга народу", головну роль в якому виконав президент України Володимир Зеленський.

Про це пише російська газета Ведомости.

Перші три серії були показані в ефірі каналу, що належить "Газпром медиа", в середу, 11 грудня. Раніше в телепрограмі було зазначено, що продовження серіалу виходитиме в ефірі ТНТ з 19:00 до 20:30 12 і 13 грудня. Тепер у цей час покажуть серіали "Інтерни" і "СашаТаня".

"Очевидно, канал дуже швидко змінював програму - навіть на 22:00 мск в мобільній і десктопній версіях сайту ТНТ були вказані різні заміни для "Слуги народу". В одній це були серіали "Полярний" і "СашаТаня", а в іншій - "Інтерни" і "СашаТаня"", - зазначає видання.

Представник ТНТ заявив, що канал спочатку не збирався показувати більше трьох перших серій "Слуги народу" в ефірі. Анонс ТНТ про щоденний показ "Слуги народу" в ефірі представник каналу назвав "маркетинговим ходом з підвищення впізнаваності платформи".

За словами представника ТНТ, весь сезон сатиричної комедії буде доступний в онлайн-кінотеатрі "PREMIER" з 12 грудня. Однак увечері 11 грудня жодних згадок про серіал на цій платформі не було.

Як повідомлялося, 11 грудня з трансляції першої серії "Слуги народу" на центральні регіони Росії вирізали жарт про президента Росії Володимира Путіна. Водночас у східних регіонах, де через різницю в часі прем'єра відбулася раніше, цей жарт показали.

За сюжетом новообраний президент України Василь Голобородько, роль якого виконує Зеленський, вибирає дорогий годинник і костюм, що належать йому за статусом. Прем'єр-міністр підказує, що Путін носить годинник швейцарської марки "Hublot", вимовляючи її назву як "хубло". Герой Зеленського дивується: "Путін - хубло?"

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram