Олімпіада-2024. День 14. Лузан і Рибачок здобули срібну медаль. Трансляція (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Сьогодні українці змагатимуться за медалі у трьох видах спорту.

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок після здобуття срібної медалі Олімпіади-2024.

Дякуємо, друзі! До завтра!

22:30. Вітайте рекордсмена! Карлос Насар із Болгарії виграв золоту медаль у важкій атлетиці (89 кг) з олімпійським рекордом. Він показав результат 404 кг після ривка та поштовху.

22:25. Китайські спортсмени стали олімпійськими чемпіонами у чоловічому парному розряді з настільного тенісу. У фіналі змагань вони перемогли шведів – 3:0.

22:20. Краще вже не буде. Снупп Дог зустрівся з Фригі!

22:10. Сестри Алексіїви йдуть п'ятими у технічній програмі дуетів. Українки показали найкращий результат сезону. За свій виступ вони заробили 260.4600 очка. Завтра, 10 серпня, відбудуться змагання з довільної програми. Переможців визначать за підсумками двох виступів.

22:00. Збірна Іспаніїолімпійський чемпіон з футболу. У фіналі змагань іспанці здолали Францію (5:3).

21:20. Марина та Владислава Алексіїві змагаються у змаганнях з синхронного плавання! Удачі, дівчата!

20:50. Анна "Стефані" Пономаренко не змогла кваліфікуватися до 1/4 фіналу. Гляньте, як емоційно вона виступала!

Анна Пономаренко змагається на Олімпійських іграх-2024.

Анна Пономаренко під час виступів на Олімпіаді-2024.

20:40. Катерина "Кейт" Павленко змагатиметься проти китаянки у чвертьфіналі змагань з брейкінгу на Олімпіаді. Початок – о 21:15

20:22. Тааааааааааак!!! Ірина Коляденко вийшла до фіналі змагань з вільної боротьби – 9:2!!! Бравісссссссііііімоооооо!!!

Ірина Коляденко змагається у півфіналі Олімпійських ігор-2024.

Ірина Коляденко змагається за вихід до фіналу Олімпійських ігор-2024.

20:21. Українка вирвалася вперед – 8:2. Не дихаємо...

20:18. Коляденко уже бореться у півфіналі. Тримайся, Ірино!

19:15. Змагання з брейкінгу виглядають епічно!

19:00. Менш як за годину Ірина Коляденко змагатиметься у півфіналі змагань із вільної боротьби проти Айсулуу Тинибекової з Киргизстану. На Іграх у Токіо українка поступилася саме цій борчині.

18:45. Ще трішки сумних новин... Олександр Товкай завершив змагання у півфіналі сучасного п’ятиборства. На етапі конкуру його кінь відмовився стрибати через перешкоду.

18:40. Українка Таїсія Онофрійчук фінішувала на дев’ятій сходинці в індивідуальному багатоборстві. Наша гімнастка помилилася під час першого виступу, не спіймавши обруч.

18:20. Ловіть красиві світлини наших срібних призерів 14 змагального дня!

18:10. Українці Олександр Товкай та Владислав Чекан змагаються у півфіналі Б з сучасного п'ятиборства. Для проходу до фіналу хлопцям потрібно потрапити до дев'ятки кращих.

17:50. Стабільність – це ознака якості! Китаянка Чень Ївень здобула золоту медаль у стрибках з 3-метрового трампліна. Представниця Австралії Меддісон Кіні стала другою (срібло), а Чан Яні з Китаю – третьою (бронза).

17:30. Українки вперше в історії виступлять у брейкінгу на Олімпіаді. Бажаємо удачі Анні «Stefani» Пономаренко та Катерині «Kate» Павленко.

17:10. Українка Онофрійчук йде десятою після виступів з двома предметами.

16:40. Валентин Бонтус з Австраліїзавоював золоту медаль у вітрильному спорті (кайт) на Іграх-2024. Срібним призером став словенець Тоні Водішек, бронзовим – Максиміліан Медер із Сінгапура.

16:20. Ловіть красивих уболівальників з усього світу!

16:05. Сьогодні Франція та Іспанія визначать між собою олімпійських чемпіонів у футболі. Початок матчу – о 19:00.

15:45. Мартін Фукса з Чехії виграв золоту медаль у веслуванні на каное-одиночці на 1000 метрів. Другим фінішував Ісакьяс Кейрош дос Санто з Бразилі, третім – Сергій Тарновський з Молдови.

15:30. Українка Таїсія Онофрійчук розпочала виступи у фіналі змагань з індивідуального багатоборства у художній гімнастиці. Віримо в українку!

14:45. Німці Шопф і Лемке здобули золото у веслуванні на байдарках-двійках на 500 метрів. Вітаємо переможців! У фінальному запливі вони випередили угорців (срібло) й австралійців (бронза).

14:30. Британець Тобі Робертс став олімпійським чемпіоном зі скелелазіння на трудність. Сорато Анраку з Японії завоював срібло, а Якоб Шуберт з Австралії – бронзу.

14:15. Брааааааааааавооооооооо!!!!! Людмила Лузан та Анастасія Рибачок фінішували другими у веслуванні на каное-двійках (500 метрів) та завоювали срібну медаль. Вони показали результат 1:54.30 хвилини.

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок під час фіналу змагань з веслування.

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок зі срібними медалями Олімпійських ігор-2024.

14:05. Таааааааак! Ірина Коляденко пройшла до півфіналу змагань з вільної боротьби. У чвертьфіналі українка здолала болгарку Біляну Дудову (7:3)

13:45. Олександр Хоцянівський на старті змагань з греко-римської боротьби (125 кг) поступився Ген Петріашвілі.

13:35. Українки відібралися до фіналу змагань з командного багатоборства у художній гімнастиці, потрапивши до вісімки кращих.

13:30. Потужно почали українці сьогодні. Олексій Середа посів п’яту сходинку у кваліфікації стрибків у воду з 10-метрового трампліна. Він набрав 479.45 бала після шести стрибків.

13:00. Молодчинка! Ірина Коляденко перемогла монголку Орхон Пуревдордж (8:7) та пройшла до чвертьфіналу змагань з вільної боротьби (62 кг).

12:40. Кріштоф Рашовскі з Угорщини виграв золото з плавання на 10000 метрів. Олівер Клемет із Німеччини фінішував другим (срібло), угорець Девід Бетлехем – третім (бронза).

12:20. Збірна України – шоста за підсумками першої частини змагань з командного багатоборства у художній гімнастиці.

12:00. Людмила Лузан і Анастасія Рибачок пройшли до фіналу змагань з веслування на каное-двійках. Вони фінішували третіми. Чекаємо на фінал!

Вітаємо, друзі! Сьогодні у Парижі насичений день, але про все по черзі!