Євро-2024: Швейцарія сенсаційно перемогла Італію та пройшла до чвертьфіналу

Італійці завершили виступи на Чемпіонаті Європи з футболу.

Збірна Італії поступилася Швейцарії (0:2) у 1/8 фіналу Євро-2024, повідомляє УЄФА.

Швейцарці з перших хвилин активно застосовували пресинг та контролювали перебіг поєдинку. На 37 хвилині Фройлер отримав пас від Варгаса у штрафному майданчику італійців та другим дотиком вколотив м’яч у лівий кут воріт Доннарумми.

На старті другої половини гри Варгас опинився на ударній позиції та завдав фантастичного за траєкторією м’яча удару, вразивши правий кут воріт збірної Італії.

Перемога дозволила збірній Швейцарії пройти до чвертьфіналу Євро-2024, італійці завершують виступи на Євро на стадії 1/8 фіналу.

В 1/4 плей-оф швейцарці зустрінуться із переможцем пари Англія – Словаччина. Матч заплановано на 30 червня, початок – о 19:00 за Києвом.

Нагадаємо, збірна України завершила виступи на Євро-2024, посівши останнє місце у групі Е. Детально про матч із Бельгією – в матеріалі LB.ua.