Євро-2024: Австрія створила сенсацію, випередивши Нідерланди та Францію у групі D після трьох турів

Австрійці вибороли перемогу над нідерландцями.

Збірна Австрії перемогла Нідерланди (3:2) у третьому тру групи D Євро-2024, повідомляє УЄФА.

На 6 хвилині форвард нідерландців Мален намагався у підкаті перервати пас австрійця Прасса у власному штрафному майданчику та зрізав м’яч у свої ворота.

У другому таймі Гакпо зрівняв рахунок: на 47-й нідерландець отримав пас біля воріт суперника, вийшов на ударну позицію та пробив у правий кут – 1:1. За 12 хвилин австрієць Шмід замкнув головою пас Грілліча, відправивши м’яч у ворота – 2:1.

На 75-й Депай отримав м’яч після скидання Вегхорста та другим дотиком філігранно пробив у правий верхній кут воріт – 2:2. За 5 хвилин Забітцер відкрився під м’яч у штрафному майданчику Нідерландів, отримав пас та пробив верхом, встановивши фінальний рахунок матчу – 3:2.

У паралельному матчі збірна Франції поділила очки з Польщею (1:1). Обидві команди відзначилися з пенальті.

У складі французів 11-метровий реалізував Кіліан Мбаппе (56 хвилина), у складі поляків – Роберт Левандовський (79).

За підсумками трьох турів групового етапу Австрія очолила групу D з 6 очками в активі. На другій сходинці розташувалися французи – 5 очок. На третьому місці фінішували Нідерланди – 4 очки. На дні турнірної таблиці опинилися поляки, набравши 1 пункт після 3 турів.