>

Довбик знову відзначився голом у Ла Лізі

Цього виявилося замало для перемоги.

Артем Довбик

У 18-му турі іспанської Ла Ліги на лідера поточного чемпіонату "Жирону" чекав непростий виїзд до Севільї на протистояння з "Бетісом".

У підсумку матч на Estadio Benito Villamarín виправдав очікування і завершився внічию - 1:1.

Відкрив рахунок на 39-й хвилині Артем Довбик, реалізувавши пенальті.

Але гості не змогли утримати переможний рахунок і, як з'ясувалося трохи згодом, лідерство в турнірній таблиці – на 88-й хвилині "Бетіс" рахунок зрівняв – 1:1.

Огляд матчу "Бетіс" - "Жирона".

У чемпіонській гонці скористався осічкою каталонців "Реал". Чинний чемпіон Іспанії також на виїзді зустрічався з "Алавесом" та здобув мінімальну перемогу – 1:0. Єдиний гол у поєдинку забив Лукас Васкес на 90+2 хвилині. При цьому здобувати результат "Реалу" довелося у меншості, після того як на 54-й хвилині пряму червону картку заробив Начо.