>

Зароблений Циганковим пенальті залишив "Жирону" у гонці за зону єврокубків

У Прімері залишилося зіграти 2 тури.

Віктор Циганков у боротьбі з Ренато Тапіа

У рамках 36-го туру іспанської Прімери клуб Віктора Циганкова "Жирона" грала на виїзді з "Сельтою" і здобула нічию – 1:1.

На гол іспанського півзахисника господарів Карлеса Переса, забитого в ендшпілі першого тайму, гості на 59-й хвилині відповіли реалізованим уругвайцем Крістіаном Стуані пенальті.

Зазначимо, що заробив для гостей 11-метровий саме Циганков, чиє картинне падіння у штрафному майданчику господарів гідно оцінив авторитет світового суддівського корпусу Антоніо Матеу Лаос.

Додамо, що за свою гру ексгравець "Динамо" отримав оцінку 7,2 від видання WhoScored. Це другий результат у команді.
За 2 тури до фінішу "Жирона", як і раніше, займає 8-е місце в турнірній таблиці, поступаючись очком "Атлетику", який займає єврокубкове 7-е місце.