>

"Шахтар" закрив свою єврокубкову кампанію цього сезону

"Гірники" програли і другий матч "Ромі".

На "Олімпійському" в Києві пройшов матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи між "Шахтарем" і "Ромою".

У першому таймі, наситивши середню лінію і лінію оборони, гості вміло перекрили кисень атакам "Шахтаря" і добилися того, що за 45 хвилин "гірники" лічену кількість разів проникали в штрафний майданчик "Роми", відзначившись лише кількома ударами із середньої дистанції.

А на 48-й хвилині Борха Майораль, скориставшись катастрофічними діями оборони господарів, своїм голом заспокоїв і фанів "Шахтаря", і власних фанів - 0:1.

Гра підопічних Луїша Каштру вмить розсипалася, і "Рома" протягом наступних 10 хвилин могла довести рахунок до великого. Але на 59-й хвилині Жуніор Мораес несподівано відновив статус-кво - 1:1.

Однак останнє слово було за тим самим Майоралем - 1:2, і "Шахтар" завершив єврокубкову кампанію.