>

"Динамо" з поразки стартувало в Лізі чемпіонів (оновлено)

Дубль Морати приніс "Ювентусу" перемогу.

"Ювентус"

Домашнім матчем проти "Ювентуса" київське "Динамо" стартувало в груповому етапі Ліги чемпіонів.

Кияни вперше під керівництвом Мірчі Луческу зазнало поразки - 0:2.

У першому таймі перевагою прогнозовано володів "Ювентус", але не тотальною, як збірна Іспанії проти збірної України в матчі Ліги націй.

Гості не вмикали високі швидкості і пресинг. У володінні м'ячем дотримувався відносний паритет.

Непокоїли хіба що активні дії Федеріко К'єзи на лівому фланзі. А небезпечні моменти, що виникали у "Юве", звично підчищав Георгій Бущан. Узагалі можна сказати, що господарі дихали досить спокійно.

Однак у дебюті другого тайму гості зусиллями Альваро Морати рахунок відкрили - 0:1.

"Динамо" дещо активізувалося, але до небезпечних моментів біля воріт Войцеха Щенсного справа не доходила.

Шанси в киян з'явилися після 70-ї хвилини. Але на 84-й хвилині Мората відзначився дублем - 0:2.

До честі футболістів "Динамо" - вони не змирилися з поразкою. Біля воріт Щенсного в останні хвилини панувало напруження. Але "Ювентус" відстояв "суху" перемогу.