>

Марина Бех-Романчук виграла турнір у Франції

Це вже четверта перемога української стрибунки в нинішньому сезоні.

Марина Бех-Романчук

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук завоювала золоту медаль на турнірі серії World Indoor Tour у Льєвані (Франція).

Українка виступала у стрибках у довжину і показала результат 6,90 метра, який виявився недосяжним для суперниць, передає УНІАН.

Другою стала нігерійка Есе Бруме (6,82 м), а в трійку увійшла Настасья Мирончук із Білорусі (6,59 м).

Варто зазначити, що Бех-Романчук з аналогічним результатом 15 лютого виграла турнір у Глазго.

Це вже четверта перемога легкоатлетки в нинішньому сезоні. Вона лідирує в загальному заліку World Indoor Tour. Особистим рекордом українки в приміщенні є стрибок на 6,96 метра, який став світовим рекордом поточного сезону. Його Бех-Романчук зробила під час змагань у Польщі.