>

В іспанській Сегунді одного і того ж футболіста видалили двічі за 3 хвилини

"Нагорода" все одно знайшла свого "героя".

Під час матчу 26-го туру іспанської Сегунди "Фуенлабрада" - "Жирона" (0:1) стався кумедний епізод.

На 68-й хвилині головний арбітр зустрічі Ісідро Діас де Міра видалив півзахисника господарів Крістобаля Маркеса Креспо прямою червоною карткою за грубу гру.

Футболіст вирушив у підтрибунне приміщення, однак суддя змінив своє рішення після втручання VAR: скасував рішення про червону картку, повернув футболіста на поле і показав йому жовту картку.

Але ще до відновлення гри Креспо провів на полі лише 10 секунд.

Футболіст "Фуенлабрада" вступив у словесну перепалку з півзахисником "Жирони" Алексом Гранеллом, через що арбітр був змушений удруге охолодити запал тезки Колумба і показав йому другу жовту картку.

За ефективністю це попередження було рівнозначне червоній картці, яку показали Крістобалю за три хвилини до цього.

Поневіряння Креспо - на офіційному сайті Ла Ліги.