>

"Челсі", граючи в більшості, пропустили безглуздий гол від "Арсеналу" в матчі АПЛ

"Пенсіонери" і "каноніри" розійшлися миром.

Арсенал

У рамках 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги на "Стемфорд Бридж" відбулося лондонське дербі, в якому "Челсі" і "Арсенал" видали феєричний сюжет.

Спочатку захисник гостей Шкодран Мустафі на 26-й хвилині зробив "обрізання", ліквідувати яке кинувся колега німця по амплуа - Давид Луїс. Зробити це бразильцеві вдалося у власному штрафному майданчику, але порушуючи правила.

Як підсумок, червона картка Луїсу і реалізований пенальті від Жоржиньо - 1:0.

Усе найцікавіше команди вирішили перенести на другу половину зустрічі.

На 63-й хвилині господарі подавали кутовий, але гості винесли м'яч до центрального кола, де на самоті "пасся" хавбек "Челсі" Нголо Канте, який і готувався підхопити м'яч, що відскочив.

І треба ж такому статися, у француза в найбільш невідповідний момент поїхала нога, м'яч на своїй половині поля підібрав форвард "Арсеналу" Габріел Мартінеллі, який у кращих традиціях канадських професіоналів виконав хокейний буліт - 1:1.

Остання 10-хвилинка матчу видалася не менш драматичною.

На початку, на 85-й хвилині, Сесар Аспілікуета, як і належить капітану команди, підбадьорив футболістів "Челсі" своїм голом - 2:1.

Підопічні Мікеля Артети хоробро кинулися в меншості відіграватися і крайній захисник гостей Беллерін з грізним ім'ям Гектор (в іспанській інтерпретації воно звучить як Ектор) зрівнює рахунок - 2:2.

Таким чином, "Челсі", який бореться за топ 4, втратив стратегічно важливі 2 очки.

А "Арсенал", проявивши волю, граючи в меншості 70 хвилин, зумів уникнути поразки, двічі зрівнюючи рахунок у матчі.