"Манчестер Юнайтед" уперше за 263 дні здобув виїзну перемогу

Манкуніанці обіграли "Партизан".

Антони Марсиаль реализует пенальти

У поєдинку третього туру групового етапу Ліги Європи "Манчестер Юнайтед" зіграв у Белграді проти "Партизана".

Завдяки єдиному голу, що його забив Антоні Марсіале на 43-й хвилині з пенальті, гості здобули мінімальну перемогу 1:0 і продовжили очолювати групу L, набравши 7 очок.

Крім того, перемога в столиці Сербії стала першою для "червоних дияволів" з 6 березня цього року, здобутою поза стінами "Олд Траффорд".

Нагадаємо, тоді в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів підопічні Уле Гуннара Сольск'яера обіграли в Парижі ПСЖ 3:1, що забезпечило їм вихід у чвертьфінал турніру.

Після цього успіху на команду чекала серія без перемог у всіх турнірах з 12 поєдинків  (5 нічиїх і 7 поразок).

У найближчу неділю МЮ може підтвердити започаткований тренд виїзних перемог: у рамках 10-го туру Англійської Прем'єр-ліги на "Юнайтед" чекає виїзд у Норвіч.

Короткий огляд матчу "Партизан" - "Манчестер Юнайтед" - на офіційному сайті УЄФА.