>

Юний голкіпер "Ренна" встановив рекордне досягнення Ліги Європи

Пепе Боне нема і 17 років.

Пепе Боне

У групі Е Ліги Європи в рамках третього туру "Ренн" приймав румунський ЧФР "Клуж" і поступився - 0:1.

Матч ряснів потрясіннями.

Усе почалося з видалення на 5-й хвилині голкіпера господарів Едуара Менді, який борцівським прийомом зупинив небезпечний прорив румунського нападника.

Зазначимо, що французький клуб зазнав подвійного покарання - заміна Едуара у воротах Пепе Боне не зміг відбити удар Чипріяна Дяка зі штрафного - 0:1.

Додамо, що Боне став наймолодшим голкіпером в історії Ліги Європи. На момент матчу Пепе виповнилося 16 років і 254 дні.

Також для Боне цей поєдинок став дебютним у футболці "Ренна".

Щодо перебігу поєдинку, то на 46-й хвилині французький клуб залишився взагалі удев'ятьох - червону картку побачив перед собою Едуарду Камавінга.

На 82-й хвилині рефері показав ще одну червону картку, цього разу гравцеві "Клужа" Матео Сушичу.

Після програшу румунам "Ренн" продовжує замикати груповий квартет, набравши лише очко.

"Клуж" переслідує лідера - шотландський "Селтік", команди розділяє 1 очко.

Огляд матчу "Ренн" - "Клуж" - на офіційному сайті УЄФА.