>

"Динамо" на виїзді вирвало перемогу над "Ренном"

Кияни перемогли, залишившись у меншості.

Київське "Динамо" на виїзді вирвало в кінцівці перемогу над французьким "Ренном" (2:1) у матчі 3-го туру Ліги Європи, повідомляє Спортарена.

Команди на старті матчу обмінялися двома гострими моментами, але не реалізували їх. Кращим він виявився в киян - Микола Морозюк влучив у штангу з меж штрафного майданчика.

Після нереалізованих моментів "Динамо" і "Ренн" обмінялися голами. Спочатку забили кияни: Буяльський віддав пас на Гармаша, той по м'ячу не влучив, але дійшов до Кенджери, який потужно пробив у дев'ятку. Утім під кінець тайму Греньє  зрівняв рахунок - не обійшлося без помилки Бойка, який дозволив м'ячу залетіти в сітку.

Другий тайм характеризувався великою кількістю моментом від "Ренна". А на 85-й хвилині французька команда взагалі виявилася в більшості після другої жовтої картки Шепелєва. Але перемога залишилася за "Динамо" - Віталій Буяльський елегантно перекинув воротаря і приніс команді першу перемогу в групі ЛЄ.

Таким чином, після трьох зіграних турів "Динамо" і "Астана" ділять перше місце в групі, маючи по п'ять набраних очок.

Нагадаємо, Кулач приніс перемогу "Ворсклі" над "Карабахом" в Лізі Європи.