>

"Ліверпуль" і "Зальцбург" влаштували трилер на "Енфілді"

Команди забили 7 м'ячів на двох.

У рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів діючий володар трофея – "Ліверпуль" - приймав "Зальцбург".

Команди на "Енфілді" влаштували формену "стрілянину" у стилі Дикого Заходу й забили на двох 7 м'ячів.

До 36-ї хвилини господарі зусиллями Садіо Мане (9), Ендрю Робертсона (25) і Мохамеда Салаха впевнено перемагали 3:0. Особливо інтригуючим був другий гол "червоних", організований двома крайніми захисниками - Трент Александер-Арнольд зробив крос на п'ятачок, а якимось вітром занесений туди Робертсон замкнув передачу колеги по амплуа.

Однак ще до перерви Хі Чан Хван сквитав один м'яч – 3:1. Відзначимо, з якою легкістю південнокорейському легіонеру гостей вдалося у тому епізоді переграти одного з кращих захисників світу Вірджила ван Дейка.

Основні дива почалися у другому таймі.

Спочатку Такуми Мінаміно (56) до мінімуму скоротив відставання "Зальцбурга" у рахунку (3:2). А через 4 хвилини Ерлінг Холанн і зовсім відновив рівновагу – 3:3.

Але останнє слово залишилося за футболістами "Ліверпуля".

На 69-й хвилині Роберто Фірміно тонкою передачею вивів Салаха на рандеву з Чичаном Станковичем, і єгиптянин майстерно зробив свою справу - 4:3.

У паралельному матчі групи Е "Генк" і "Наполі" розписали нульову нічию.

Неаполітанці з чотирма очками продовжують очолювати турнірну таблицю.