>

Мрію Світоліної стати першою ракеткою світу розбила румунка Бузарнеску

Еліна Світоліна програла Міхаелі Бузарнеску

Элина Свитолина

У третьому раунді Відкритого чемпіонату Франції з тенісу перша ракетка України Еліна Світоліна у драматичному поєдинку програла 31-й ракетці світу румунці Міхаелі Бузарнеску: 3:6, 5:7.

Перший сет Світоліна віддала за 39 хвилин.

Драматично склався другий сет.

У 4 геймі на подачі Еліни (за рахунку 2:1 на користь українки) рахунок чотири рази був "нічия". Гейм, що тривав близько 8 хвилин (!), виграла румунка і зрівняла рахунок 2:2.

Дівчата брали свої подачі до 9 гейму, коли Світоліна зробила брейк - 5:4.

Еліні залишалося лише виграти свою подачу. Однак Бузарнеску зробила зворотний брейк і зрівняла рахунок - 5:5.

Кульмінацією всього матчу став 12 гейм - на той час Світоліна поступалася 5:6.

Наполегливе протистояння підтверджує той факт, що в одному з розіграшів суперниці зробили сумарно 25 ударів - рахунок у геймі став 40:15 на користь українки на її ж подачі.

Однак Світоліна програла поспіль чотири розіграші м'яча, поступилася в геймі, сеті, матчі, закінчила виступи на "Ролан Гарросі" і погоню за титулом першої ракетки світу.

Нагадаємо, до третього кола турніру вийшла Леся Цуренко, суперницею якої буде 19 ракетка турніру словачка Магдалена Рибарикова. Зустріч пройде завтра.