Спецтема
Олимпиада-2018

Чеська гірськолижниця Ледецка завоювала для своєї країни перше "золото" Олімпіади

Наша Ольга Книш була останньою серед тих, хто фінішував у Супер-гіганті.

22-річна чеська гірськолижниця Естер Ледецка сенсаційно виграла на Олімпіаді дисципліну Супер-G.

Ледецка, яка до останнього часу переважно спеціалізувалася на сноуборді, лише на 0,01 сек. або 25 см випередила олімпійську чемпіонку Сочі-2014 у цій дисципліні австрійку Ганну Файт.

"Не знаю, як мені вдалося виграти з різницею в одну соту секунди, - заявила Ледецка на прес-конференції. - Я просто спустилася вниз. Навіть толком не знаю, що сталося. Дивилася на табло і думала, що сталася якась помилка, і що позиції ще зміняться. Не знаю, як мені це вдалося", - зізналася чешка.

У боротьбі за "бронзу", та ж одна сота секунди розділила Лару Гут з Ліхтенштейну та італійку Йоханну Шнарф.

Завдяки "бронзі" Лари Гут, скромний Ліхтенштейн у медальному заліку випереджає Україну.

Наша Ольга Книш у підсумковому протоколі була 43-ю, програвши олімпійській чемпіонці 9.49 сек.