>

Захисник Білорусі: не забив два голи - "сокира", одним словом

Наш сусід ремствує на невдачу

У четвер збірна України в рамках 2 відбору до Євро-2016 насилу обіграла Білорусь (2:0). Захисник наших "сусідів" Єгор Філіпенко, який не реалізував два моменти, критично оцінив свою гру.

"Результат несправедливий. Якщо нам не можуть забити - ми забиваємо собі самі. Просто якась невдача у збірній. Вважаю, дуже гідно грали. Може, не все вдалося в першому таймі, але після перерви нічим не поступалися супернику, створили більше гольових моментів. Однак все вирішив якийсь неймовірний рикошет. Сумно...

Два мої моменти... Ну що я можу сказати? Сокира... Мав забивати. Зараз згадую ці моменти - стає дуже прикро.

Тепер нам треба обігравати словаків у неділю, і все знову буде в наших руках", - цитує захисника "Прессбол".