ГоловнаСуспільствоПодії

Водолази тиждень шукають водія автомобіля, який провалився під кригу на Київському морі

Пошуки ведуться у надзвичайно складних умовах - із багаторазовими зануреннями у крижану воду, за низької температури повітря та обмеженої видимості.

Водолази тиждень шукають водія автомобіля, який провалився під кригу на Київському морі
Фото: ДСНС

Водолази вже тиждень проводять пошуки водія автомобіля, що провалився під лід на обвідному каналі поблизу села Лебедівка Вишгородського району.

Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Водолазний підрозділ ДСНС щодня метр за метром обстежує водну акваторію. Пошуки ведуться у надзвичайно складних умовах - із багаторазовими зануреннями у крижану воду, за низької температури повітря та обмеженої видимості", - йдеться у повідомленні.

Наразі фахівці обстежили близько 50 тис. кв. м водної поверхні, однак пошукові роботи поки що не дали результатів

  • Як повідомлялося, 5 лютого рятувальники підняли на поверхню сам автомобіль та тіло загиблого пасажира - чоловіка 1971 року народження. Тоді тіло водія у салоні не виявили.
  • Місце ймовірного затоплення вдалося встановити після появи відео, на якому видно, як авто дрифтує по льоду й у певний момент зникає під водою.