Контррозвідка Служба безпеки України та Державне бюро розслідувань затримали помічника лісничого державного господарства на Харківщині.
За даними СБУ, у квітні 2022 року він разом із бойовиками ПВК «Вагнер» взяв участь у засідці та обстрілі автомобіля Збройні сили України в лісовому масиві Ізюмського району.
Слідство встановило, що фігурант передав окупантам маршрут руху військового авто, отримав від них автоматичну зброю з боєприпасами та безпосередньо долучився до нападу. Після деокупації району він намагався уникнути відповідальності, однак його місцезнаходження встановили й затримали.
Чоловікові повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада в умовах воєнного стану). Він перебуває під вартою; санкція статті передбачає довічне ув’язнення з конфіскацією майна.








