Через російський удар по Запорізькій області люди залишилися без електрики

Відновлювальні роботи вже стартували. 

Через російський удар по Запорізькій області люди залишилися без електрики
Ремонт ліній електропередач. Ілюстративне фото
Фото: ДТЕК

Сьогодні, 1 січня, російська армія атакувала Запорізький район. Через це частила людей залишилися без світла.

Про це у телеграмі написав начальник ОВА Іван Федоров. 

"Ворог завдав удару по Запорізькому району. Через пошкодження майже 4000 абонентів залишилися без електропостачання", – розповів він. 

Відновлювальні роботи вже стартували. 

Реклама
Реклама